2013/03/21

NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ


Z roku na rok coraz więcej osób choruje na raka. Niestety ta straszna choroba dotyka również niewinne dzieci. Wiele z nich nigdy nie dowie się czym tak naprawdę jest dorosłość. Długotrwałe leczenie, konieczność pozostawania w szpitalu sprawia, że szpital staje się ich domem. Szpital we Wrocławiu w którym obecnie przebywają dzieciaki nie spełnia wymogów, które wyznaczają współczesne standardy lecznicze - kliknij tutaj

Dzięki działalności Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową"  powstanie nowa siedziba Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Realizacja tego projektu pozwoli dzieciakom szybciej powrócić do zdrowia.

"Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz." (cytat z książki "Forest Gump" - Winston Groom) Może, kiedyś ktoś z Waszych bliskich będzie potrzebował pomocy. Fajnie żyć z myślą, że na świecie są jeszcze dobrzy ludzie, którzy potrafią pomagać. Tak więc z całego serca zapraszam do wsparcia akcji !!!
Jak możesz pomóc:
  • Akcja nakrętka - Razem z koleżankami z pracy uczestniczymy w tej akcji. W ubiegłbym roku dostarczyłam pierwszą dostawę nakrętasów. W tym roku również szykujemy kolejna partię. Jeśli chcecie nagłośnić akcję np. w pracy w szkole, wystarczy napisać meila do Fundacji, wówczas otrzymacie plakaty informujące o zbiórce. W imieniu swoim i koleżanek bardzo dziękujemy za dyplom, który otrzymałyśmy w podziękowaniu za uczestnictwo w akcji.
  • zachęć swoich gości weselnych do wsparcia dzieciaków - nowożeńcy i inni zakochani
  • wyślij sms o treści NADZIEJA na numer  72165 (koszt 1 sms-a 2,46 zł brutto)
  • przekaż 1% podatku - kliknij tutaj
  • stwórz własną akcje za pomocą strony się pomaga - np. moja akcja siła w nas


Jeśli macie inne ciekawe pomysły jak wspomóc dzieciaki to piszcie do Fundacji. Więcej informacji na temat Fundacji znajdziecie tutajBrak komentarzy: