2013/07/03

Rimmel, Glam'Eyes Day 2 Night


Witajcie Kochani

Dziś chciałabym się z Wami podzielić opinią na temat tuszu do rzęs firmy Rimmel. Tusz można używać na dwa sposoby (produkt zawiera dwie szczoteczki - jedna w drugiej):
  • górna nakrętka (czarna) - efekt naturalny na co dzień, wyraźnie wydłużone i idealnie rozdzielone rzęsy
  • dolna nakrętka (niebieska) - efekt glamour idealny na wieczór, rzęsy wydłużone, rozdzielone i pogrubione aż do 15 razy.

Niestety ten tusz na moich rzęsach sprawdził się w 50%.  Dlaczego w 50 %? bo jedynie delikatnie je wydłuża. Natomiast jeśli chodzi o efekt glamour (rozdzielone i wydłużone rzęsy, pogrubione aż do 15 razy) - to totalna masakra. Szczoteczka pogrubiająca strasznie skleja rzęsy. Dodatkowo tusz bardzo ciężko się zmywa. Widocznie nie nadaje się do moich rzęs. Z miłą chęcią go komuś oddam :) Może na Waszych rzęsach się sprawdzi. Kto chce?5 komentarzy:

deedee_1 pisze...

Ostatnio kusił mnie w drogerii, ale to chyba była wersja czarno-różowa. Mogę z całego serca polecić Ci tusz Maybelline Collosal Volume Express, pięknie rozdziela rzęsy, zagęszcza, podkręca i wydłuża.

deedee_1 pisze...

Bardzo chętnie wypróbowałabym ten tusz :)

Basia Synowiec pisze...

podaj adres do przesyłki na maila krainakobiet@gmail.com to wyślę Ci ten tusz

Basia Synowiec pisze...

Tusz Maybelline Collosal Volume Express to mój ulubieniec :) Natomiast Rimmela dostałam od kuzynki i jakoś na moich rzęsach się nie sprawdza

deedee_1 pisze...

Dziękuję bardzo, już piszę e-mail :)