2014/04/04

NALEŚNIKARNIA SCHADZKA


Na słodko lub wytrawnie, które naleśniki lubicie bardziej? Ja zdecydowanie wolę wytrawne. Kiedy mam ochotę na wytrawne naleśniki, to w pierwszej kolejności wybieram naleśniki ze szpinakiem. Dziś z mężem postanowiliśmy zjeść obiad w naleśnikarni SCHADZKA, która mieści się w Legnicy, przy ul. Sejmowej 3.  Przytulne, czyste wnętrze, miła obsługa i oczywiście przepyszne naleśniki. Zamówiłam naleśnika ze szpinakiem (8zł), natomiast mąż wybrał naleśnika włoskiego z serem żółtym, mozarellą, suszonymi pomidorami oraz oliwakami (12zł). Do każdego naleśnika można wybrać sos czosnkowy lub pomidorowy. Obydwa są moimi ulubionymi, więc wybrałam dwa rodzaje :)  Na zamówienie dania nie musieliśmy długo czekać.
Czas oczekiwanie na naleśnikowe zamówienie umila nastrojowa muzyka. Dodatkowo klienci mogą przejrzeć prasę znajdującą się w lokalu. Oprócz pysznego jedzenia dostaliśmy małą gumę do żucia - świetny pomysł. W restauracjach, które jak dotąd odwiedziliśmy kelnerzy przynosili na małych talerzykach cukierki. Zawsze je zostawialiśmy. Kto po posiłku ma ochotę na musującego cukierka? Pomysł z gumą rewelacja! Restauratorzy bierzcie przykład ze SCHADZKI :)

Naleśnikarnia SCHADZKA w swojej ofercie posiada również naleśniki na słodko(6 - 9 zł) i kawę na wynos. Myślę, że będziemy odwiedzać to miejsce bardzo często. Następnym razem wybiorę naleśnika z serem pleśniowym. Muszę przyznać, że ślinka leci mi na samą myśl o nim .......

Co nam się nie podobało: w lokalu było trochę chłodno. Jeśli chodzi o menu na dzień dzisiejszy SCHADZKA w swojej ofercie ma tylko 6 naleśników wytrawnych i 4 naleśniki na słodko. Mam nadzieję, że właściciel w przyszłości rozszerzy swoje menu. 


  Więcej informacji znajdziecie na fanpage'u SCHADZKI - KLIKNIJ TU

5 komentarzy:

Ewelina Tkaczyszyn pisze...

wnetrze wyglada nawet calkiem sobie :) ja jak tam kiedys bede to wezme nalesnika z bita smietana czekolada i owocami i lodami mniam mniam ;)

Barbasia S. pisze...

nie meksykański z mięsem mielonym?

Ewelina Tkaczyszyn pisze...

ten sprobuje kidy indziej ;) :)

Anonimowy pisze...

polecam - pyszne naleśniki

Anonimowy pisze...

super miejsce polecam !!!